Výkon bez hranic - traktor Deutz Fahr WARRIOR 7 TTV - LIMITOVANÁ EDICE - 7250

11.09.2015

WARRIOR 7 TTV - LIMITOVANÁ EDICE - 7250

Traktory Agrotron 7250 TTV WARRIOR jsou určené pro ty, kteří chtějí opravdu jedinečný stroj a přitom nechtějí dělat kompromisy v oblasti použité technologie, designu a kvality. Jedná se o limitovanou edici s omezeným počtem vyrobených kusů. Traktory 7250 TTV WARRIOR jsou koncipované pro nejtěžší polní práce i přepravu materiálu. Dalším benefitem je exkluzivní příplatková výbava a výjimečná záruční doba plných 3 let poskytovaná výrobcem pouze pro tuto limitovanou edici WARRIOR.

 

Ohromující dojem z magické černé

Síla, která je vidět, síla, kterou můžete cítit. Nezaměnitelný design od Giugiara v mocném černém provedení a výfuk s krytem z nerezové oceli dává Agrotronu 7250 TTV WARRIOR ohromující vzhled (volitelně dostupný i v klasické DEUTZ-FAHR zelené).

Detail skel

Propracovaná technologie řady 7 TTV

Nezkrotnou energii řady 7 TTV můžete mít ve svých rukách. Legendární motory DEUTZ s výkonem až 263 k (194 kW) dávají Agrotronu 7250 TTV WARRIOR obrovskou tažnou sílu. Plynulé převodovky TTV s technicky nejvyšší rychlostí až 60 km/h poskytují nepřekonanou a jemně dávkovatelnou jízdní a pracovní dynamiku při udržení nejnižší spotřeby.

 

Deutz Fahr Traktor, Deutz Fahr WARRIOR 7 TTV - LIMITOVANÁ EDICE - 7250

Zdroj: www.garnea-as.cz


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius