Traktor STEYR pro komunální sektor, údržbu krajiny a lesnictví

27.12.2016

Vysoká spolehlivost, nadstandardní úroveň komfortu a maximální výkonnost. Každý traktor, který opouští výrobní linku v St. Valentinu, má své charakteristické vlastnosti – obzvláště, jestliže se jedná o traktor v oranžovém zbarvení, který je stvořen pro práci v technických službách nebo jiných sférách veřejného sektoru. Široké portfolio různých modelů je dostupné v pěti modelových řadách, které hravě zvládnou všechny možné agregace: obratná modelová řada Kompakt, univerzální Multi, mimořádně úsporná Profi, komfortní CVT a nová, enormně výkonná vlajková loď, modelová řada TERRUS CVT.

„V posledních několika letech jsme svědky toho, že potřebujete traktor, který Vám pomůže při plnění různých pracovních úkolů, a to nejenom v komunálním sektoru, ale také při práci v lese. S naší novou modelovou řadou Multi a Profi jsme schopni uspokojit tyto potřeby  zákazníků v tomto segmentu. Na vrcholu dostupných traktorů, které se hodí do práce v této oblasti, jsou modely CVT 6150 až 6240 a nová vlajková loď TERRUS CVT“, říká David Schimpelsberger, produktový manažer STEYR zodpovědný za oblast komunálního a lesního sektoru.

Méně paliva, nižší náklady.

Nejenom, že motory ECOTECH zvyšují produktivitu, ale také snižují spotřebu paliva, která se kladně projeví v nízkých provozních nákladech. Všechny komunální traktory s výkonem od 99 koní nyní splňují přísnou emisní normu TIER IV. Traktory jsou vybaveny čtyřválcovými a šestiválcovými dieselovými motory se vstřikováním Common Rail, turbodmýchadlem a chladičem stlačeného vzduchu. Motory poskytují maximální výkon až 300 koní v kombinaci s vynikající spotřebou paliva a maximálním výkonem.

Maximální komfort.

Není tajemstvím, že traktory STEYR jsou známé svou spolehlivostí, výkonností, vysokou úrovní komfortu a také jednoduchým ovládáním. Multifunkční kabina nabízí bezkonkurenční výhled do všech stran, ergonomické sedadlo řidiče, logické uspořádání ovládacích prvků a je mimořádně tichá. Tím je zajištěno příjemné pracovní prostředí pro dlouhé pracovní dny. Všechny komunální traktory jsou dostupné s loketní opěrkou Multicontroller, která obsluze umožnuje jednoduché a uvolněné ovládání všech důležitých funkcí traktoru. Lesní ochrana je uchycena a vyzkoušena na osvědčené čtyř sloupkové kabině u modelu Multi a na šesti sloupkové kabině modelu Profi. Traktory je také možné vybavit prakticky nerozbitným zadním sklem, tato varianta umožnuje, že traktor nemusí být vybaven ochrannou mříží zadního skla, čímž je dosaženo lepší viditelnosti na příslušenství.

„Naši inženýři kladou velký důraz na konstrukci traktoru, při které berou v potaz požadavky zákazníků již ve fázi vývoje. Příklad tohoto přístupu lze nalézt u naší nové modelové řady TERRUS CVT, u které byla optimalizovaná vzdálenost mezi přední nápravou a předním tříbodovým závěsem. Díky nové konstrukci, kompaktním rozměrům a vynikajícímu rozložení hmotnosti je zaručen dokonalý jízdný komfort. Kromě tohoto jsme takto upravenou a sestavenou konstrukcí traktoru, společně s nově tvarovanou nádrží na palivo, dosáhli lepšího poloměru otáčení“, uvádí s důrazem Schimpelsberger.

Mimořádně univerzální rám.

Komunální rám STEYR 2.0 nastavuje nové standardy z hlediska úrovně výkonnosti. Nový komunální rám třídy EURO III Systém Adaptér je nyní odolnější a dokonale přizpůsobený. Označení „EURO III“ udává rozměr komunálního nástavce, „Systém“ znamená širokou škálu použití, stejně jako tři různé délky, a „Adapter“ je označení pro standardní rozhraní pro připojení běžně používaného komunálního nářadí na stroji. Řada komunálních traktorů STEYR zahrnuje integrované tažné zařízení, které je demontovatelné pomocí šroubových spojů.  Celý komunální rám je zkonstruován jako šroubovaný nebo bez šroubů a má tři délky – 210 mm ve standardu, 330 mm a 450 mm. Nová, zesílená konstrukce zajištuje vysokou úroveň ochrany pro torzní moment. Kromě toho je nový komunální rám a přední tříbodový závěs vyměnitelný a umožnuje výběr šroubovaného řešení nebo závěsného řešení. Rám STEYR 2.0 je dostupný i s přípravou pro čelní nakladač. Čtyři nebo šest okruhů, nízkotlakou větev a standardizovanou 7 kolíkovou zásuvku pro osvětlení zaručuje maximální všestrannost. Další možnosti výbavy zahrnují přední vývodový hřídel, box na nářadí a uzávěrku diferenciálu přední nápravy.


Hlavní výhody traktorů STEYR pro komunální sektor, údržbu krajiny a lesnictví

  • 5 modelových řad od 58 do 300 koní
  • úpravy výfukových plynů pomocí technologie Hi-eSCR, od modelu Multi až po TERRUS CVT, je dosaženo splnění emisní normy TIER IV
  • speciální položky výbavy zahrnují: komunální desku třídy EURO III, lesní ochrannou nástavbu, vyhřívaná přední a zadní skla, odolné pneumatiky pro lesní a komunální sektor, balíček celkového osvětlení, speciální oranžové zbarvení pro komunální oblast
  • zvládají odolávat vysokému zatížení
  • dlouhý servisní interval snižuje náklady na údržbu
  • jednoduché ovládání stroje a maximální komfort kabiny
  • různé varianty převodovek včetně plynulé CVT převodovky s rychlostí 40 km/h ECO, aktivní klidová regulace
  • ABS / automatická parkovací brzda u modelů CVT a TERRUS CVT
  • ISOBUS třídy II/III a příprava na navigaci

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.agrics.cz


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius