Terrus CVT - nejsilnější traktor od výrobce STEYR

18.04.2016

300 KONÍ V JEDNOM BOXU.

TERRUS je velmi očekávaných přírůstkem a významnou posilou do rodiny STEYR, protože má hodně co nabídnout! Maximální výkon motoru až 313 koní, účinnou převodovku CVT, ideální rozvor pro těžké polní práce, palivovou nádrž s objemem 630 litrů, osvětlení s 20 LED světly a mnoho dalšího!


Pojďme se mu podívat pod kopyta:

Plemeno STEYR je odlišné v každém rysu. Nový dravý design ruku v ruce s krásnými tvary zaujmou každého diváka a odliší se od ostatních spoluhráčů. V kombinaci s 20ti LED světli září jako „hvězda“ ve dne v noci s maximálním pohodlím díky technologii S-TECH.

Nový TERRUS CVT byl narozen pro efektivitu. Perfektní tříbodový závěs s dvourychlostní vývodovou hřídelí pro efektivní úsporu paliva. Zvedací kapacita plných 5 821 kg a nová přední náprava STEYR 4.75 pro dokonalý komfort jak v dopravě, tak na poli.

Poradí si s každým silným nákladem. ISOBUS III, silný zadní tříbodový zavěs se zvedací silou až 11 058 kg a hydraulický systém s maximálním výkonem až 225 l.min-1 zajišťuje dokonalou souhru s každým závěsným strojem.

Dokonalé tahové vlastnosti s komfortem CVT. Špičkový motor, plynulá převodovka se 4 mechanickými převody s rozvorem 2995 mm a s pneumatikami o výšce 2150 mm o maximální šířce až 900 mm zajišťují jedinečné tahové vlastnosti.

Celý den na poli bez jediné zastávky v boxu. Obrovská palivová nádrž s objemem 630 litrů paliva a nízká spotřeba pouze 249 g/kWh zajistí celý den plný provoz bez nutnosti natankovat palivo.

 

Zdroj: www.agrics.cz


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius