Rozšíření nabídky nesených žacích strojů Pottinger NOVACAT 352 V

24.01.2016

NOVACAT 352 V s pracovním záběrem 3,46 m rozšiřuje nabídku nesených žacích strojů. Stroj kombinuje nové provedení závěsu a odlehčení s osvědčenou konstrukcí žacího ústrojí. Vertikální poloha při dopravě i při odstavení. Pomocí hydraulicky ovládaného čepu závěsu na levé straně lze žací stroj jednoduše agregovat s traktorem – již není potřebné následné seřízení šroubem spodních táhel závěsu traktoru. To garantuje správné odlehčení žacího stroje a vysokou půdní světlost (min. 50 cm).

Přizpůsobení povrchu par excellence
Žací stroje NOVACAT se středovým uložením umožňují příčný výkyv lišty až o +/- 22°. Především při nerovných a příkrých plochách je velký výkyvný rozsah výhodou. Plynule nastavitelné hydraulické odlehčení pro kvalitní kopírování nerovností v celém záběru stroje.

Žací lišta s optimalizovaným tokem píce
Dopravní efekt žací lišty a předávání píce bez jejího znečištění jsou důležitá kritéria pro šetrnou techniku sečení. Zvýšeného dopravního účinku a s tím spojeného lehkého chodu bylo dosaženo optimalizovaným tvarem disků. Díky tomu je píce dopravována lehce a plynule.

Nájezdové pojistky pro ochranu před poškozením
Nájezdová pojistka se při najetí na překážku vykývne až o 15°. Jízdou zpět se pojistka a celý stroj vrátí opět do pracovní polohy. Vypínací síla je nastavitelná. Hydraulická pojistka je ve volitelné výbavě.

Pohodlné a snadné
Sklopitelné kryty pro maximální přístupnost k pracovním orgánům. Stroj lze snadno čistit a rychle vyměnit nože. Rychloupínání nožů u všech diskových žacích strojů je v základní výbavě strojů Pöttinger!

Pro Vaši bezpečnost
Kryty jsou vyztužené extrémně pevnou tkaninou. Kameny a nečistoty jsou spolehlivě odváděné.

Poloha při dopravě i při odstavení
Stroj se vyklápí pomocí dvoučinného ovládacího mechanismu. Vertikální výkyv žacího stroje 115° (přes osu traktoru) pro rovnoměrné zatížení traktoru. Dopravní výška pod 4 m. Hydraulicky sklopitelný stranový kryt je ve výbavě na přání. Žací stroj nebrání řidiči ve výhledu zpětným zrcátkem. Odstavné patky ve volitelné výbavě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nenáročné na údržbu
Nároky na technickou údržbu jsou u nové generace NOVACAT výrazně sníženy. Prodloužený interval mazání kloubové hřídele na 150 hodin a její dobrou přístupnost ocení každá obsluha. Držák hřídele a praktický box pro náhradní nože v základní výbavě.

 

Zdroj:www.poettinger.at


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius