Představujeme... Traktory STEYR

12.09.2016

NECHTE SE HÝČKAT S MAXIMÁLNÍ VÝBAVOU.

Značka STEYR je již historicky průkopníkem v inovacích pro zemědělství. Farmářům přinesla jedinečné funkce, jako plynulou převodovku CVT, technologii ECOTRONIC pro ideální moment řazení, nebo funkci OPTI-STOP pro připojení přední nápravy při brždění. Svými inovacemi si dala za cíl přinášet zákazníkům traktory s TOP technologiemi již v základu. Posuďte sami, každý první třídu pozná na první pohled.


MULTICONTROLLER.

MULTIFUNKČNÍ PÁKA PRO MAXIMÁLNÍ PŘEHLED A KOMFORT PŘI OVLÁDÁNÍ TRAKTORU.

Traktory STEYR mají výjimečný koncept ovládání, který slučuje všechny důležité funkce traktoru pro maximální produktivitu a pohodlí při práci. Multicontrollerem jsou vybaveny traktory od 75 do 300 koní. Multifunkční páka do sebe integruje mimo jiné reverzaci, ovládání zadního tříbodového závěsu a nastavení režimu převodového ústrojí.


LUXUSNÍ SEDAČKA.

VYBERTE SI SEDAČKU, KTERÁ VÁS BUDE HÝČKAT.

Každý traktor STEYR je vybaven vysoce komfortní sedačkou řidiče, která má za úkol vás dokonale udržet
celé dny bez únavy páteře. Nízkofrekvenční odpružení tlumí rázy od vozovky nebo od terénu až o 40 %.
Vyhřívání nebo aktivní klimatizace zaručuje další dimenzi pohodlí, kterou si zasloužíte.


LED OSVĚTLENÍ.

S TRAKTORY STEYR PROMĚNÍTE VAŠE NOCI VE DNY.

Předností traktorů STEYR je vynikající osvětlení, které vám pomůže pohodlně a bezpečně dodělat rozdělanou práci. Nadstandardní osvětlení lze objednat již od 55 koní a větší modely mají již ve standardu LED světla o výkonu 2000 lm a v počtu až 20 kusů.


ÚSPORNÉ MOTORY.

ÚSPORNÉ MOTORY S NAVÝŠENÍM AŽ O 45 KONÍ.

Motory traktorů STEYR vynikají vysokou efektivitou spalování a nízkou spotřebou paliva. Tyto parametry jednoznačně deklarují testy nezávislé organizace DLG. Motory mají možnost vysokého navýšení výkonu, které umožňuje překonání krátkodobého extrémního zatížení bez ztráty výkonnosti.

 


 

HYDRAULICKÝ SYSTÉM.

HYDRAULICKÁ PŘÍPRAVA PRO ČELNÍ NAKLADAČ PŘÍMO Z VÝROBNÍHO ZÁVODU.

Hydraulický systém u traktorů STEYR disponuje silnými hydrogenerátory a velkým množstvím variant vnějších hydraulických okruhů. Hydraulickou přípravu nebo kompletní přípravu pro čelní nakladač lze objednat přímo z výrobního závodu, což umožňuje snadné a rychlé připojení.


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius