Představujeme... Traktor Steyr CVT Ecotech

11.10.2015

6185 - 6240 CVT ecotech (180-240 koní)

CVT je mistrovské dílo techniky traktorů s plynulou převodovkou. Čtyři velké modely s výkonem od 180 do 240 koní plynule zrychlí vaše podnikání a nabídne Vám dříve nepoznané úspory. Maximální výkon s navýšením největšího modelu 6240 CVT je až 270 koní. A díky novému systému řešení emisí Tier 4F jsou traktory vybavovány technologií Hi-eSCR, která zajišťuje plnění emisní normy pouze za pomocí katalyzátoru DOC a systému SCR. 


Každý traktor z řady CVT je doslova mistrovské dílo špičkové techniky. Od komfortní výbavy luxusní kabiny přes vysoký výkon všech klíčových komponentů. Každý z detailů byl implementován s použitím optimálního technického řešení na základě více než 50-ti letých zkušeností s výrobou traktorů. Moderní motor, účinná plynulá převodovka a unikátní systém řízení jízdy S-Tronic jsou klíčové prvky traktorů Steyr CVT.

Usedněte do jejich komfortní kabiny a nechte se unášet pohodlným a intuitivním ovládáním s panelem ICPTM a ovládací pákou Multicontroller. Stiskněte pojezdový pedál nebo dejte Multicontroller směrem vpřed. To jediné musíte udělat. A přesto máte jistotu, že Váš traktor CVT pracuje s tou nejvyšší úsporností.

CVT TECHNOLOGIE

CVT výkon.

Traktory CVT jsou poháněny motory s objemem 6,728 l vybavených přeplňováním a mazichladičem stlačeného vzduchu s nízkou spotřebou a emisemi. Všechny modely jsou vybaveny jedinečnou
hydro-mechanickou převodovkou s plynulou změnou převodového poměru a aktivním systémem řízení S-Tronic. Standardní výbavou je čtyř rychlostní zadní vývodový hřídel. Volitelnou výbavou je přední PTO. Hydraulický systém nabízí vysokou kapacitu tříbodového závěsu s automatickým tlumením kmitů neseného nářadí při vysokých rychlostech.
Samozřejmostí je automatika spínání 4WD a uzávěrek. Navíc máte k dispozici i přední odpruženou nápravu s možností vybavy diskovými brzdami pro zvýšení bezpečnosti při tažení těžkých nákladů po silnici.

CVT komfort.

Pozornost věnovaná detailům je u řady CVT patrná na první pohled, zejména uvnitř odpružené komfortní kabiny STEYR. Navzdory skvělé viditelnosti všemi směry je zde několik detailů, které upoutají Vaši pozornost. Najdete zde hi-tech přístrojovou desku, výkonnostní monitor, centrální ovladač osvětlení, joystick pro teleskopická zpětná zrcátka. K pohodě přispěje klimatizace, schránka na nápoje, plně seřiditelné luxusní sedadlo a nastavitelný sloupek řízení.

CVT ovládání.

Veškeré ovladače jsou logicky a ergonomicky integrovány do pravé loketní opěrky Multicontroller a ovládacího panelu. Kompletní kontrolu nad důležitými funkcemi řidiči poskytují souvraťový management Easy Tronic, Motor Management, časování vnějších okruhů, automatika 4WD a uzávěrek.

Prohlédněte si video STEYR CVT


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius