Nový Pottinger HIT 6.80 T - profesionální stroj pro menší farmy

04.09.2015

S nejnovějším poloneseným modelem HIT 6.80 T doplňuje PÖTTINGER řadu HIT.

Pracovní záběr šestirotorového obraceče je 7,45 m. Profesionální technologie je nyní dostupná i pro menší firmy: Také tento model splňuje požadavky uživatelů na vysokou spolehlivost při kvalitním kopírování nerovností.

Lehký tažený obraceč se šesti rotory pro flexibilní použití v agregaci s menšími traktory. HIT 6.80 T je pro dopravu vybavený přídavným podvozkem s velkými pneumatikami. HYDROLIFT v základní výbavě. Při otáčení jsou vnější páry rotorů zcela zvednuté a přepravní podvozek současně zvedá celý stroj od země. Dopravní výška je 4 m. 

Originální rotory DYNATECH

Zakřivený tvar ramen pro „tažené“ obracení – menší zatížení rotorů, ramen a prstů při šetrné manipulaci se sklízeným materiálem. Poddajná spojení jednotlivých rotorů a jejich stabilní konstrukce představují požadavky praktických uživatelů. Uložení prstů pro minimální kontakt prstů s pozemkem pro minimalizaci znečištění krmiva. To jsou hlavní výhody rotorů DYNATECH. Centrální hydraulické přestavení rotorů pro krajové obracení je ve výbavě na přání.

Pro perfektní příčné kopírování nerovností a kvalitní obracení je HIT 6.80 T vybavený šesti rotory s průměrem 1,67 m. Píce není zachycována na ramenech rotorů nebo jiných částech obraceče. Další výhody unikátní konstrukce: Zakřivený tvar ramen zmenšuje jejich zatížení. „Tažené obracení“ umožňuje delší okamžik dotyku prstů s pící a šetrnou manipulaci s obraceným materiálem. Prodloužení životnosti prstů. Opěrná podložka plní současně i funkci pojistky proti ztrátě prstů. Lisované profilované rotory pro přesné uchycení ramen prstů. Zajištění ještě větší stability při konstantní hmotnosti. Sklon rotorů nastavitelný bez nutnosti použití nářadí. Rychlé nastavení úhlu přestavením čepu v pěti polohách. Garance rovnoměrného a vzdušného rozhození píce. DYNATECH - stabilní uložení hřídele pohonu s velkou roztečí ložisek.

 

 

Zdroj: www.poettinger.at

 

 


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius