Nový pásový shnovač MERGE MAXX 950

27.10.2017

S více než desetiletými zkušenostmi při výrobě pásových shrnovačů doplňuje společnost KUHN svoji výrobní řadu o nový stroj. MERGE MAXX 950 je určen pro širokou škálu uživatelů, službaře a velké zemědělské podniky a další užvivatele řešící kvalitní sběr krmiv.
Pravidelné vzdušné řádky je priorita řidičů pro následné operace sběru jak řezačkami, nebo lisy. MERGE MAXX 950 (MM 950) je v tomto ohledu konstrukčně pozoruhodný vzhledem k jeho ochraně píce proti větru pomocí usměrňovacího válečku nad sběračem a clonou, jež vede materiál na dopravní pás. Rozkládá pícniny rovnoměrně po pásu, což je zásadní pro vytváření pravidelných řádků. Váleček je umístěn na spodní straně sběrače a automaticky reguluje jeho polohu podle objemu píce. U sklizňových strojů následně pravidelné a vzdušné řádky umožňuje zvýšit pracovní sklizňovou rychlost o 2 až 3 km / h.

Velikost řádků je možno nastavit v různém nastavení stroej pro shoz materiálu tak, aby řádky vyhovovaly technologii, která bude použita pro sklizeň materiálu tak, abychom eliminovali náklady spojené se sklizní. Nová exkluzivní konstrukce stroje je tvořena dvěmi sběrači s pásy – toto řešení je velice všestarné pokud jde o možnost volby způsobu tvorby řádků podle druhu pozemku a typu materiálu.

    • Centrální řádek je tvořen sběrači dopravující hmotu do středu s možností měnit šířku řádků
    • Boční řádek nebo řádek vytvářet na obou stranách stroje.
    • Tvorba řádku do boku dle volby (vpravo-vlevo) jedním pásem a jeden řádek do středu.


Stejně jako u jakéhokoli typu shrnovače závisí čistý sběr hmoty bez znečištění na typu a tvaru půdního povrchu. U MM 950 zajištují dokonalé nastavení výšky sběrače dva dlouhé splazy pod každým sběračem, které jsou centrálně nastavitelné pro nastavení pracovní výšky. Odpružení jednotlivých sběračů zajišují silné pružiny, které také zajištují dokonalé kopírování povrchu.

Prsty sběrače sbírají píce, všechny druhy plodin a další materiály. MM 950 nastavením shazovacích pásů je schopen pracovat s různými druhy krmiv, a to i s těmi nejemnějšími a to tak, že vždy zachovává plnou nutriční hodnotu materiálu.Rychlejší sběr, volitelný typ záběru a šířka řádku, méně nečistot v krmivu, méně kamenů v řádku, delší životnost prstů sběrače, méně času stráveného na pracovišti, stabilita na svazích, kompaktní pro přepravu. To jsou výhody MERGE MAXX 950 .Po úspěchu modelu MM 700 v Severní Americe umožní nový model MM 950, který splňuje evropské standardy a podmínky s exkluzivními funkcemi a atraktivní cenou, umožnit společnosti KUHN usilovat o to, aby se stala světovým lídrem v tomto segmentu produktů.

 

Zdroj: http://www.kuhncenter.cz


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius