Nový kombinovaný krmný vůz Kuhn PROFILE PLUS

24.07.2015

V letošním roce představila firma KUHN nový kombinovaný krmný vůz PROFILE PLUS. Jedná se o krmný vůz, který je zároveň vybaven metačem pro zastýlání slámy. Jeho základ tvoří stejná konstrukce a míchací vana jako krmné vozy Profile. Tento model je k dispozici v provedení 15, 16, 18 a 20 m 3. Metač vychází ze stejné konstrukce, jako se používá na zastýlacích a rozdružovacích vozech KUHN Primor.

Z hlediska krmného vozu splňuje tento stroj všechny vysoké nároky českých zemědělců, počínaje rychlostí a kvalitou míchání a sofistikovaným systémem vážení konče. Jeho výhoda spočívá ve vyšší univerzálnosti díky možnosti rovnoměrného zastýlání. Krmení a zastýlání tak může provádět pouze jeden traktor, jedna obsluha a jeden kombinovaný stroj.

Firma KUHN CENTER CZ, jako výhradní dovozce těchto strojů do České republiky, bude tento stroj prezentovat prostřednictvím našeho obchodního partnera na výstavě Země živitelka a jako součástí expozice firmy KUHN CENTER CZ bude vystaven na Polním dny v Kámeni u Pelhřimova.

Kromě zmíněných výstav bude tento stroj prezentován přímo na farmách českých zemědělců.

 

Zdroj: www.kuhncenter.cz


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius