NOVÉ OBRATNÉ MODELY CASE FARMALL A

11.05.2018

Značka CASE IH představila na výstavě AGRITECHNICA v Hannoveru tři nové modely:: 55 koňový Farmall 55 A, 65 koňový Farmall 65 A a model 75 A s výkonem 75 koní. Svou konstrukcí a výkonem jsou tyto traktory vhodné pro využití s čelním nakladačem CASE IH, pro práci v živočišné výrobě, pro  komunální sféru stejně jako pro tahově méně náročné práce, např. chemickou ochranu rostlin nebo sečení.

Všechny modely Farmall 55 - 75 A jsou dostupné s pohonem  dvou nebo čtyř kol s komfortní kabinou. Nové Farmally mají nízkou světlou výšku, jsou velmi obratné, snadné  na obsluhu a nabízí skutečně malý poloměr otáčení.

Motor s dostatečným výkonem

U nových modelů došlo k navýšení objemu motoru z původních 2,2 l na 2,9 litru. Motory pochází z produkce společnosti FPT a pro zachování maximálního výkonu jsou vybaveny turbodmychadlem s mezichladičem stlačeného vzduchu. Takto zkonstruované motory jsou šetrné k životnímu prostředí a umožnují práci s vysokým výkonem při zachování opravdu nízké spotřeby paliva.

Pro splnění emisní normy Stage IIIB jsou Farmally vybaveny diesel-oxidačním katalyzátorem (DOC). Servisní interval činí v této kategorii nepřekonatelných 600 hodin.

Široká varianta převodového ústrojí

Modely s pohonem dvou kol jsou v základu vybaveny převodovým ústrojím 12x12 s mechanickou reverzací směru jízdy a maximální pojezdovou rychlostí 30 km/h. Farmally s pohonem všech čtyř kol umožnují maximální rychlost až 40 km/h. Na přání lze traktor vybavit převodovým ústrojím 20x20 s plazivými rychlostmi, které nabízí minimální rychlost 110 m/h – vhodné pro specifické pracovní operace, např. setí zeleniny.

Pro práci s vyšším komfortem a bez menší námahy mohou být Farmally na přání vybaveny reverzací pod zatížením Powershuttle, která je vhodná pro rychlou změnu směru jízdy při práci s čelním nakladačem.

Malý traktor s velkou silou

Nové Farmally A lze osadit předním tříbodovým závěsem s nosností 3000 kg, přičemž  přípravu na čelní nakladač lze dodat již z výroby. Maximální povolené zatížení zadní nápravy činí 3700 kg. Ve standardu stroje jsou nové modely vybaveny vývodovým hřídelem s 540 ot/min, na přání lze dodat variantu v provedení 540/540E nebo 540/540E s plazivými rychlostmi.

Traktory Farmall A poskytují perfektní viditelnost na čelní nakladač díky čtyř sloupkové kabině s prosklenou plochou o rozměru 5,5 m2. Ke zvýšenému komfortu obsluhy přispívá kabina s rovnou podlahou, nízkou hlučností a klimatizací. Jednoduchá přístrojová deska a rozmanitý výběr sedadel nabízí obsluze skutečně požitek z práce

 

Zdroj: www.agrics.cz


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius