Nové měřící zařízení pro seno / siláž / slámu a obilniny CLAAS

24.04.2018

 

Harsewinkel, březen 2018. Obsah vlhkosti je kritickým parametrem pro obchodníky se slámou a pro skladování sena. Hodnota vlhkosti tvoří základ pro rozhodnutí o jakosti a podmínkách skladování. Pro nadcházející sklizňovou sezónu přepracovala společnost CLAAS svůj sortiment měřicích přístrojů.

 

Přesné hodnoty díky automatickému vyrovnání hustoty

Jedním z nejdůležitějších inovací v novém sortimentu je měřič vlhkosti sena, siláže a slámy s automatickým vyrovnáním hustoty. Sonda je vybavena snímačem tlaku – po vtlačení sondy do balíku se automaticky určí hustota balíku. Přístorj se automaticky zapojí do kapacitního měření a výsledek se vypočítá podle hustoty balíku. Proto je zbytečné ručně zadávat hodnotu hustoty, která je často nepřesná.

Velká kapacita paměti a snadné aktualizace

Integrovaná paměť poskytuje prostor pro celkem 1000 měření. Připojení USB umožňuje snadné stahování hodnot a aktualizaci softwaru. Gumová protiskluzová rukojeť a dlouhá životnost sondy zajišťují dlouhotrvající použití i v balících s vysokou hustotou.

 

Díky těmto vlastnostem je nový vlhkoměr vhodný pro profesionální použití. Zejména při obchodování se slámou a senem, nebo pro profesionální obsluhu lisů.

Spolu s vlhkoměry pro seno a slámu nabízí prodejní partneři společnosti CLAAS sortiment měřičů vlhkosti zrn (mletých i celých).

 

Vemte prosím na vědomí:

Toto je mezinárodní tisková zpráva. Sortiment výrobků a vybavení se může v některých zemích lišit. V případě pochybností se prosím obraťte na prodejce CLAAS nebo dovoz CLAAS ve vaší zemi.

 

O firmě CLAAS

Firma CLAAS (www.claas.com) byla založena v roce 1913 a je jedním z předních světových dodavatelů zemědělkého vybavení.  Společnost se sídlem ve vestfálském Harswinkelu je evropským lídrem  ve výrobě kombajnů. Na světovém trhu má CLAAS vedoucí postavení s další velkou skupinou produktů - samojízdnými sklízecími řezačkami. CLAAS je také jedním z předních světových dodavatelů traktorů, lisů a strojů na sklízení řezanky. Produktové portfolio CLAAS zahrnuje také nejmodernější zemědělské informační technologie. CLAAS zaměstnává více než 10.900 pracovníků na celém světě s obratem 3,7 bilionů EUR v roce 2017.

 

Archiv fotografií na webu claas.com

Navštivte náš online archiv, kde naleznete veškerou škálu fotografií. www.claas-group.com > Picture Archive


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius