Nová série lisů KUHN VB 3100

03.12.2017

Nový desing od Firmy KUHN

KUHN nabízí novou generaci variabilních lisů na kulaté balíky, která vám umožní reagovat na výzvy zítřka a je navržená s ohledem na vaše hlavní potřeby při balení balíků. Řada VB 3100 nabízí širokou škálu variabilních kulatých lisů na míru, které odpovídají vašim individuálním potřebám.
Lisy VB 3155-3185 jsou určeny pro lisování materiálů, jako je seno a sláma a senáž. Lisy VB 3160-3190 jsou lisy ISOBUS kompaktibilní určené pro lisování široké škály krmných materiálů, včetně siláže. Lisy VB 3165-3195, prémiová řada lisů XD, jsou navrženy tak, aby fungovaly v těch nejtěžších podmínkách po celém světě a jsou také k dispozici v kombinaci s baličkou.

Osvědčený, vylepšený integrovaný vkládací rotor v kombinaci se širokým sběračem s pěti řadami prstů a jeho dokonalé kopírování a přizpůsobení se terénu poskytuje u našich lisů VB záruku dokonalého sběru sklízeného materiálu. Zavěšení sběrače na rámu lisu spolu s dokonalým vedením dráhy držáků prstů ve spojení s kopírovacími koly sběrače zaručuje bezproblémový sběr hmoty i při vysokých pracovních rychlostech. Díky naší patentované technologii * INTEGRALNÍHO ROTORU je zaručena obrovská průchodnost hmoty do lisovací komory.

 

Nabízíme Vám k dispozici několik typů vkládání:

  • OPTIFLOW otevřený vkládací systém s dvěma vkládacími šneky.
  • OPTIFEED INTEGRALNÍ ROTOR, rotor s vkládacími prsty bez možnosti řezání.
  • OPTICUT INTEGRALNÍ ROTOR rotor s dvojitými vkládacími prsty s možností volby řezání se 14 nebo 23 noži. Prémiové modely mají také technologii GROUP SELECTION (volby počtů nožů) a DROPFLOOR(spouštěcí dno pod rotorem).


Dokonalé zformování tvaru balíku, kdekoli a kdykoli, je zajištěno systémem KUHN PROGRESSIVE DENSITY a provedením lisovací komory. Osvědčená balicí komora PROGRESSIVE DENSITY zvyšuje tlak v průběhu lisování s růstem průměru balíku a zajišťuje i dokonalý start balení. Kromě toho je nyní i vyšší nastavení lisovacího tlaku balíku pro modely VB 3165-3195, kde dosahujeme až o 10% více váhy balíku u suchých lisovaných materiálů. Osvědčený systém vázání do sítě zajišťuje pevný tvar balíku s konzistentním čistým napětím sítě po celý cyklus vázání pro dokonalé spolehlivé zabalení balíku. Všechna důležitá nastavení lisu, jako je hustota, průměr balíku a počet ovinů sítě lze pohodlně nastavit na řídicím terminálu.

Mít plnou kontrolu nad strojem, to je klíč k dosažení produktivity, kterou očekáváte od Vašeho stroje KUHN, jeho ovládání je uživatelsky přívětivé. Nové uživatelské rozhraní a terminály poskytují jasný přehled o tom, co Váš stroj dělá kdykoli a zde také máte všechna důležitá nastavení na dosah ruky. Model VB 3155-3185 je vybaven novým barevným terminálem KUHN VT30, zatímco prémiovými modely jsou plně ISOBUS kompaktibilní.


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius