Modernizovaný postřikovač Kuhn DELTIS 2

26.01.2017KUHN pokračuje ve vývoji kompletní řady POSTŘIKOVAČŮ. Po uvedení malého taženého postřikovače LEXIS na výstavě AGRITECHNICA 2015, představuje KUHN nový nesený postřikovač DELTIS 2.

Tento nový postřikovač byl vyvinut pro potřeby malých rodinných farem. Hlavní myšlenkou při vývoji byl důraz najednoduchost, efektivitu a bezpečnost použití. Jako základ byl použit původní postřikovač DELTIS s podstatnými změnami:

  • · Nové šasi je robustní a lehké. Kombinací konstrukce a použitého materiálu se jedná o jeden z nejlehčích postřikovačů na trhu v této třídě.
   · Nový design nádrže umožnil zvýšit obsah až na 1300 litrů. Díky Příkrému zkosení dna není problém bezezbytku vypustit nádrž i při stání ve svahu.
   · Ovládací zóna MANUSET nebo DILUSET+ integruje veškeré ovládací prvky postřikovače do pouhých dvou základních ventilů. To znamená o 30% až 50% operací méně proti běžným strojů v této třídě.
   · Široká nabídka ramen KUHN - ocelových (MTS2) a hliníkových (MTA2, MTA3, MEA3), se záběry od 15 do 24 metrů zajišťuje splnění jakýchkoli potřeb všech potenciálních zákazníků.

Spolu s těmito inovacemi je na postřikovači použit osvědčený paralelogram OPTILIFT, který zajišťuje perfektní stabilitu celého stroje včetně odpružení ramen při práci a transportu.

S ohledem na neustálý tlak zvyšování bezpečnosti při manipulaci s přípravky na ochranu rostlin je postřikovač DELTIS 2 vybaven novým patentovaným přímíchávacím zařízením OPTIFILLER. Ten je vyroben z odolného plastového materiálu resistentního vůči všem běžným přípravkům na ochranu rostlin. Tato výjimečná inovace poskytuje objem 42 litrů v pracovní pozici a během transportu je plně integrována do rámu stroje.

  • · Široké otevírání usnadňuje práci i s velkými obaly.
 • · Ruční tryska na přímíchávacím zařízení zaručuje bezpečné a rychlé čištění.
  · Stejně jako u jiných modelů ve výrobním programu, přimíchávací zařízení je ovládáno nožním ventilem. Výrazně se tím zvyšuje komfort obsluhy.


Nový nesený postřikovač DELTIS 2 čerpá výhody z dostupných technologií, know-how a zkušeností KUHN získaných v ochraně rostlin. DELTIS 2 je od ledna 2017 dostupný na trhu v České Republice.

 

Zdroj: http://www.kuhncenter.cz


« Zpět na seznam novinek a článků
Všechna práva vyhrazena ©2017 AGportal.cz
tvorba stránek: InGenius